Hyundai tõstukid

Hyundai tõstukid on loodud raskeks tööks

Tõstukite parimad omadused on vastupidavus, kasutajasõbralikkus, tootlikkus ja usaldusväärsus.

Hyundai konkurentsivõimelised ostuhinnad, kvaliteetsed komponendid, lihtne hooldus, kiired varuosatarned ning väike kütusekulu toovad pikas perspektiivis märkimisväärse kokkuhoiu!

Meie tootevalikus on nüüd tõstukituru uusimad mudelid – uute Stage V mootorite kütusekulu on kahanenud lausa 34%, mis vähendab oluliselt tõstukite elukaare kulusid. Lisaks sellele on uuel mudeliseerial ka palju muid uusi omadusi!

Tutvuge meie veebilehel Hyundai laia mudelivalikuga. Uusimal 9V-seerial on turu pikim garantiiaeg kaks aastat / 3000 h (olenevalt sellest, kumb enne täitub) ning lisaks pakume täiesti tasuta lisagarantiid 3 aastat / 6000 h (olenevalt sellest, kumb enne täitub) – küsige lisa!

VÕTKE ÜHENDUST!


DIISELTÕSTUKID

Mitmekülgsed diiseltõstukite 9. seeria mudelid tõstejõuga kuni 25 tonni. Jõudlus ja efektiivsus kompaktses paketis väga rikkaliku standardvarustusega. Mudelivalikusse kuuluvad nüüd uusimad Stage V mootorid.

VT DIISELMOOTORIGA TÕSTUKEID

ELEKTRITÕSTUKID

3-Neljarattalised elektritõstukid, garanteeritud töö efektiivsus ja ergonoomia. Nüüd saadaval ka liitiumioonakudega! Mitmekülgsed juhi sõiduseadistused igaks kasutuskohaks. Tutvuge lähemalt meie mudelivalikuga.

VT ELEKTRITÕSTUKEID

GAASITÕSTUKID

Hyundai gaasitõstukid on töökindlad, kõigile objektidele sobivad masinad. Tutvuge lähemalt meie mudelivalikuga.

 
 

VT GAASITÕSTUKEID

LAOMASINAD

Täielikult uuendatud Hyundai laomasinate mudelivalik sisaldab tõhusaid ja kompaktseid lükandmastiga tõstukeid, kaubaalusetõstukeid, virnastajaid, komplekteerijad ja vedukeid.
 

VT LAOMASINAID