Leguan

Leguan tõstukid

1994. aastal tõi Leguan esimesena maailmas turule kerge ja iseliikuva, tugijalgadega platvormtõstuki. Praegu kuulub Leguan Lifts Oy kontserni Avant Tecno ning on spetsialiseerunud tugijalgadega, äärmiselt maastikuvõimelistele ning mitmekülgsetele, alla 20-meetristele iseliikuvatele platvormtõstukitele.

Leguan Lifts Oy on algusest peale teinud koostööd ettevõttega Avant Tecno Oy. Avanti väikelaadurites oli algusest peale kasutusel uusim hüdrauliline sõidutehnoloogia ning seda tehnoloogiat kohandati ka Leguani platvormtõstukite tarbeks. Leguani tõstukites kasutatakse paljusid samu kvaliteetkomponente nagu Avanti seadmetes. Praeguseks valmistatakse Leguani seadmeid disaini ja sõidutehnoloogia lahenduste poolest samade põhimõtete järgi nagu Avanti laadureid.

Oma uusima mudeliga Leguan 135 Neo on Leguan jälle tõestanud, et on oma valdkonna teenäitaja. Leguani kasuks töötavad nii 30-aastane kogemus platvormtõstukite alal kui ka Avanti oskusteave enam kui 50 000 laaduri tootjana.

Kõik Leguani tõstukid valmistatakse Ylöjärvis, samades ruumides, kus tegutseb ka Avant Tecno Oy. Nii saame Avanti tõhusat tootmisrajatist kasutada ka Leguani toodete valmistamiseks. Leguan Lifts Oy on iseliikuvate, tugijalgadega varustatud platvormtõstukite alal teenäitaja.

Praegu tarnitakse Leguani tõstukeid peaaegu kõikjale maailmas, need on kasutusel nii Austraalia ja Aafrika kuumuses kui ka Põhjamaade pakases.


Müük

Kristo Liht
Tõstukid • Kaubatõstukid
+372 502 0917
kristo.liht@simeri.ee

Jaak Lill (EST, RUS, ENG, FIN)
Tõstukid • Kaubatõstukid
+372 506 3005
jaak.lill@simeri.ee